Haftanın Yeni Filmleri 17.08.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.08.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Banu Kaptanoğulları
 

 

Benim Adım Osssman
Benim Adım Osssman

Hikayesi  “Çılgın Sedat” a ait olan ve  “Sevgi Engel Tanımaz!” temasıyla  yola çıkan film “kekeme” olan Osman’ın hayatını yer yer hüzünlü yer yer eğlenceli bir dille anlatıyor. Komedi ile dramı harmanlayan film, hayatını bir gazetede köşe  yazarı  olmaya adamış  Osman'ın gazetede çalışmak için evden ayrılmasının ardından yanına gelen kuzeni Fiko (Metin Yıldız) ve  Dursun  (Ateş Fatih Uçan) ile birlikte değişen hayatını konu alıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Comedy
Süre : 106 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Banu Kaptanoğulları, Vedat İnce.
Senaryo : Banu Kaptanoğulları, Sedat Kapurtu, Atıf Ulusoy.
Müzik : Metin Bingöl
Görüntü Yönetimi : Sinan Onur
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi : Erkan Hançer
Oyuncular : Sedat Kapurtu, Metin Yıldız, Ateş Fatih Uçan, Cengiz Kurtoğlu,Yıldız Tilbe, Deniz Oral, Songül Karlı, Latif Doğan, Ertem Şener, Nur Ertürk, Yudum, Tayfun Sav, Çiğdem Tunç, Yalçın Özden, Hakan Hatipoğlu,Selahattin Taşdöğen, Sema Aras,Murat Övüç, Selin Köktener, Kayhan Yıldızoğlu.
Yapımcı Firma : Siya Yapım (Sedat Kapurtu)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır