Haftanın Yeni Filmleri 17.08.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.04.2016 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Petra Bryant
 

 

Cin Çıkarması
My Guardian Angel

On bir yaşındaki masum otizmli Hannah, maalesef sevgili ikiz kız kardeşi Angel'ın ölümünden sonra dayanılmaz bir hüzün ve kaybı yaşamıştır. Bu koşullar altında, hâlâ kayıplarıyla ve kötü muamele gören ebeveynleriyle aynı çatı altında yaşamakta olan Hannah, yeni yatılı okuluna yeni bir başlangıç yapacak gibi görünse de, kötü muamele ve yabancılaşma orada onu bekler.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Horror
Süre : 100 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Mümtaz Yıldırımlar
Senaryo : Deanna Dewey, Jane Alexandra Foster, Mümtaz Yıldırımlar.
Müzik : Mümtaz Yıldırımlar
Görüntü Yönetimi : Ben Jacobson
Kurgu : Mümtaz Yıldırımlar
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Maria Figgins, Petra Bryant, Adrian Annis, Lewis Bonnici, Holly Jacobson, Silvana Maimone, Harrison Sansostri, Lauren Walsh.
Yapımcı Firma : My Production Limited (Mümtaz Yıldırımlar)
İthalatçı Firma : Derin Film
Dağıtımcı Firma : Derin Film
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt4547076/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır