Haftanın Yeni Filmleri 24.08.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.08.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ramazan Özer
 

 

Facia Üçlü
Facia Üçlü

Kurban Bayramının son günü izleyici ile buluşacak olan “Facia Üçlü” sinema filmi şimdiden kendinden merakla söz ettiriyor. Uzun yıllardır sosyal medyada gerek samimiyeti gerek yürekleri ağıza getiren korkusuz mizansenleri  gerekse içtenliği ile takipçilerini kahkahaya boğan Facia Üçlü ekibi bu yaz beyazperde de kendisinden beklenileni yapacak. Adana ve Osmaniye çevresinde geçen film üçlünün hayatlarının kesişmelerini konu alıyor. Kaderin sillesini yemiş  karakterlere hayat veren üçlünün bitirim halleri filmi yaşatırken Emre’nin başına gelen talihsizlikler izleyiciyi kahkahalara boğacak. Talihsiz tesadüfler sonucu hayatları kesişen üçlü Emre’ye dedesinden kalan tarlaları almak için köyün yolunu tutar. Esas plan tarlaların üzerine konmakken Emre’nin muhtarın kızına aşık olması ile işler değişir. Kızı elde etmek için denemedikleri yol kalmayan üçlü işi araba yarışına kadar götürür. Köyde düzenlenen araba yarışının kazananı üçlünün planını tekrar alt üst edecektir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Comedy
Süre : 105 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ramazan Özer
Senaryo : Gurbet Gurur Cantürk
Müzik : Demir Baran Kutlu
Görüntü Yönetimi : Hakan Gencan
Kurgu : Hakan Akol
Sanat Yönetimi : Ozan Turan
Oyuncular : Sefa Kındır, Mami Emen, Emre Gül, Deniz Oral, Hülya Şen, Yakup Yavru, Nez Demir, Selçuk Büyük, Gizem Tan, Fırat Kaymak.
Yapımcı Firma : Efektif Sanat, TME Films. (Kemal Kaplanoğlu, Kamil Gürler)
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır