Haftanın Yeni Filmleri 24.08.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.08.2017 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

J. Van Auken
 

 

Tanrıdan Gelen
Revelator

John olağan üstü psişik güçlere sahiptir, ölüleri görmekte ve onlarla iletişime girmektedir. Bellvue aile imparatorluğunun son varisinin şüpheli ölümünü soruşturmaktadır. Aile ve güçleri hakkında gerçeği ortaya çıkarmak için deliliğin derinliklerine kadar girmelidir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Horror
Süre : 110 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : J. Van Auken
Senaryo : J. Van Auken
Müzik : J. Van Auken
Görüntü Yönetimi : Dan Clarke
Kurgu : J. Van Auken
Sanat Yönetimi : Kate Oja
Oyuncular : Lillian Solange Beaudoin, Barrow Davis-Tolot, Shelly DeChristofaro, Joe DeSoto, Josh Harp, Galen Howard, Justin Johnson, Kate Johnson, Ben Kientz, Alex Klein, Davison Locksley, Greg Lucey, Phil Miler, Patrick Peduto, Catherine Picta, Ramiro Quezada, Valerie Kreuger, Rosalie Roder, Yazemeenah Rossi, Charley Rossman.
Yapımcı Firma : Revelator Films (J. Van Auken)
İthalatçı Firma : Vişne Prodüksiyon
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5296086/?ref_=ttrel_rel_tt

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır