Haftanın Yeni Filmleri 31.08.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.11.2017 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

David Foenkinos, Stéphane Foenkinos.
 

 

Kıskanç
Jalouse

Orta yaşlı, boşanmış bir üniversite profesörü ve , sevecen bir kadın olan Nathalie, ona yakın olan herkesi önüne geçilmez bir şekilde kıskanmaya başlar. En iyi arkadaşı, yeni meslektaşı, eski kocası ... herkes kendini tuhaf davranışlar içerisinde bulur. 18 yaşındaki güzel kızı Mathilde bile! Alaycı doğası ve çatışan duygularıyla Nathalie, bu beklenmedik orta yaş krizi boyunca komik, dokunaklı ve patavatsız bir şekilde davranır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Comedy Drama
Süre : 102 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David Foenkinos, Stéphane Foenkinos.
Senaryo : David Foenkinos, Stéphane Foenkinos.
Müzik : Paul-Marie Barbier, Julien Grunberg.
Görüntü Yönetimi : Guillaume Deffontaines
Kurgu : Virginie Bruant
Sanat Yönetimi : Valérie Rozanes
Oyuncular : Karin Viard, Dara Tombroff, Anne Dorval, Thibault de Montalembert, Bruno Todeschini, Marie-Julie Baup, Corentin Fila, Anaïs Demoustier, Xavier de Guillebon, Eva Lallier, Thérèse Roussel, Sreypeich Bensimon, Éric Frey, Fabio Crestale, Cédric Ben Abdallah, Héléna Soubeyrand , Francis Leplay, Yveline Hamon, Philippe Petit, Anne-Cécile Crapie, Mounir Margoum, Stéphane Foenkinos, Michel Masiero, Michèle Brousse.
Yapımcı Firma : Mandarin Films, StudioCanal, France 2 Cinéma.
İthalatçı Firma : Chantier Film
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt7156144/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır