Haftanın Yeni Filmleri 31.08.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.08.2018 - Litvanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Donald Petrie
 

 

İtalyan Usulü Aşk
Little Italy

Küçük İtalya’da aileden kalma gizli tarifleriyle restoran işleten iki yakın arkadaş Sal ve Vince’in arası bilinmeyen bir nedenden dolayı yıllar önce bozulmuştur. Onlar artık birbirine düşman iki ailedir. Sal’in Londra’da şef olan kızı Nikki’nin (Emma Roberts, Bu Nasıl Aile!) yıllar sonra Küçük İtalya’ya dönüp Vince’in oğlu Leo’ya (Hayden Christensen, Star Wars) aşık olması ortalığın yeniden karışmasına neden olacaktır. Sal’in annesi Franca ve Vince’in babası Carlo’nun evlenmeye karar vermesi de bütün bu karmaşaya tuz biber eker. Küçük İtalya bu iki aile için artık gerçekten çok küçüktür. Birisinin gitmesi gerekmektedir. Peki ama kimin? Pizza fırınları yanar ve en iyi pizzayı pişirmek için amansız bir yarış başlar. Nikki ve Leo’nun aşkları bu amansız yarışın kurbanı mı yoksa kazananı mı olacaktır?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Comedy Romance
Süre : 102 dakika
Ülke : Kanada Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Donald Petrie
Senaryo : Steve Galluccio, Vinay Virmani.
Müzik : Mateo Messina
Görüntü Yönetimi : Thom Best
Kurgu : Michele Conroy
Sanat Yönetimi : Dan Yarhi
Oyuncular : Hayden Christensen, Emma Roberts, Alyssa Milano, Danny Aiello, Andrea Martin, Jane Seymour, Gary Basaraba, Adam Ferrara, Andrew Phung, Vas Saranga, Linda Kash, Amrit Kaur, Cristina Rosato.
Yapımcı Firma : Firsttake Entertainment
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt6957966/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır