Haftanın Yeni Filmleri 07.09.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.09.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Ahmet Karaman
 

 

Baba Nerdesin Kayboldum
Baba Nerdesin Kayboldum

"Baba Nerdesin Kayboldum", uzun süredir çalıştığı sinema sektöründe umduğunu bulamamış, babasının ölümünün ardından memleketi İzmir’e dönmüş olan Aşkın’ın (Baran Akbulut) yıllar önce reddettiği aile hayatının tam ortasına düşüşünü anlatıyor. Aşkın eski ve yeni hayatı arasında iyice sıkışmışken, İstanbul’da bir süre birlikte çalıştığı Oya (Yıldız Çağrı Atiksoy) ile karşılaşır, dostane yakınlık kısa sürede aşka dönüşse de yolunda gitmeyen bir şeyler vardır. Aşkın, giderek daralan çemberin içinde ailesi, dostu Ali’nin sıkıntıları ve onu değiştirmeyi görev edinmiş Oya arasında yeni bir hayat peşinde koşmaktadır...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama
Süre : 117 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ahmet Karaman
Senaryo : Ahmet Karaman
Müzik : Cem Kısmet
Görüntü Yönetimi : Cem Ceneşke
Kurgu : Aziz İmamoğlu
Sanat Yönetimi : Nilüfer Evingen
Oyuncular : Baran Akbulut, Yıldız Çağrı Atiksoy, Yiğit Kirazcı, Bestemsu Özdemir Tomris Çetinel, Murat Göksu, İbrahim Raci Öksüz, Özgür Dereli, Alpay Yurtseven, Fırat Turgut.
Yapımcı Firma : Ahmet Karaman
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır