Haftanın Yeni Filmleri 07.09.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.01.2018 - Danimarka)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Per Fly
 

 

Komplo
Backstabbing for Beginners

Programın başındaki akıl hocası Pasha, programın ne kadar başarılı olduğunu Michael Soussan'a göstermek için onu Irak'a getiriyor. Fakat Michael, organizasyonu daha derin bir şekilde incelediğinde, BM içindeki ve dışındaki yetkililerin yolsuzluklarını fark eder. Michael şimdi bu organizasyona nasıl adalet getireceğine karar vermek zorundadır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Thriller
Süre : 108 dakika
Ülke : Danimarka Kanada Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Per Fly
Senaryo : Per Fly, Daniel Pyne.
Müzik : Todor Kobakov
Görüntü Yönetimi : Brendan Steacy
Kurgu : Kyle Campbell
Sanat Yönetimi : Abdellah Baadil
Oyuncular : Theo James, Ben Kingsley, Jacqueline Bisset, Rossif Sutherland, Rachel Wilson, Brian Markinson, Shauna MacDonald, Daniela Lavender, Peshang Rad, Belçim Bilgin, Aidan Devine, Mishu Vellani.
Yapımcı Firma : Eyeworks Scandi Fiction, Hoylake Capital, Parts and Labor, Scythia Films.
İthalatçı Firma : Filmdom
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5153288/?ref_=nv_sr_3

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır