Haftanın Yeni Filmleri 14.09.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.09.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Kevin Forrest
 

 

Sosyopat
Evolution of Evil
Removed

Lori ve Kocası Christopher şehir hayatındaki stresten uzakta doğanın tadını çıkarmak istemektedirler. Pasifik Kuzey Ormanlarında şehrin dışında bir kampa gitmeye karar verirler. Sakin bir hafta sonu planlayan çiftin başlarına sosyopat bir ailenin musallat olması ile ormanda yaşam mücadelesi vermeye başlarlar.

A psychological survival thriller based in the forests of the Pacific Northwest. Getting away from it all has never been so dangerous.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Thriller
Süre : 70 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kevin Forrest
Senaryo : Kevin Forrest
Müzik : Benjamin Cleek
Görüntü Yönetimi : Scott Ballard
Kurgu : Molly Preston
Sanat Yönetimi : Tiffany Ayers
Oyuncular : Jeffrey Arrington, Michael Draper, Erin McGarry, Dennis Fitzpatrick, Nikki Flinn, Charles Martin, Ana Harvey, Eric Naslund, Shade Streeter, Jill Sughrue, Emily Krouse.
Yapımcı Firma : EOE (Scott Ballard, Kelly McCrillis, Molly Preston, Stephanie St. James)
İthalatçı Firma : Vişne Prodüksiyon
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt7385832/?ref_=fn_al_tt_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır