Haftanın Yeni Filmleri 14.09.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.09.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Deniz Denizciler
 

 

Baba Bibuçuk
Baba Bibuçuk

Süleyman Seyfi nam-ı diğer Oflu Süleyman ağır hastadır. Devri bitmektedir. Üç kızı vardır, erkek evladı yoktur. Bu sebeple diğer babalar kızlarından birini gelin alıp mallarına çökmek istemektedir. Süleyman Seyfi işinin bittiğini düşündüğü anda gençlik aşkından bir oğlu olduğunu öğrenir. Annesi, oğlu Barış'ı Seyfi'den gizlemiş Amerika'da yetiştirmiştir. Seyfi son umut olarak oğlunu Türkiye'ye getirtir fakat hayal kırıklığına uğrar. Barış, batı kültürü ile yetişmiş, green peace sevdalısı, botanikle ilgilenen pasif bir genç çıkar. Seyfi oğlunu sıkı bir racon eğitiminden geçirir ama zamanı tükenmektedir.Barış rakip mafyanın kızına aşık olunca işler iyice karışır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Comedy Action
Süre : 100 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Deniz Denizciler
Senaryo : Kamuran Süner, Emrah Süner, Görkem Çakın.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Koray Fındıkçıoğlu
Kurgu : Yakup Baysal
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Peker Açıkalın, Rüzgar Erkoçlar, Haldun Boysan, Nilay Duru, Hakan Bilgin, Ali Erkazan, Balık Ayhan, Tolga Canbeyli, Erdoğan Turesel, Seyithan Özdemir, Zeynep Çiçekoğlu, Emrah Süner, Ali Ersan Cebişli.
Yapımcı Firma : Demir Yapım (Demir Demir)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır