Haftanın Yeni Filmleri 14.09.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.09.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Andaç Haznedaroğlu
 

 

Misafir
Misafir
The Guest Aleppo to Istanbul

Film sekiz yaşındaki Meryem'in tüm ailesini kaybetmesiyle birlikte neler yaşadığını ve onunla birlikte tüm savaştan etkilenen insanların neler yaşadığını anlatıyor.

Eight-year old girl Lena who has lost her family members in a war wends her way with her little sister and their neighbor Meryem and other immigrants.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Drama
Süre : 89 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Andaç Haznedaroğlu
Senaryo : Andaç Haznedaroğlu
Müzik : Toygar Işıklı
Görüntü Yönetimi : Hayk Kirakosyan
Kurgu : Ahmed Hafez, Can Yağan.
Sanat Yönetimi : Işıl Gürtop
Oyuncular : Saba Mubarak, Yeşim Ceren Bozoğlu, Muhammed Refki, Andaç Haznedaroğlu, Gökçe Doruk Erten.
Yapımcı Firma : Andaç Film, İstanbul Dijital. (Andaç Haznedaroğlu)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5554314/?ref_=nm_flmg_dr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır