Haftanın Yeni Filmleri 14.09.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.06.2017 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Trey Edward Shults
 

 

Gece Gelen
It Comes at Night

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine  düzen kurmuş bir aile babasıdır. Tüm dünyaya dehşet saçan alışılmadık bir tehditten korunmak için büyük bir emek harcayan babanın kararlılığı, genç ve umutsuz bir gencin eve sığınmak istemesiyle sarsılacaktır...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Horror Mystery
Süre : 91 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Trey Edward Shults
Senaryo : Trey Edward Shults
Müzik : Brian McOmber
Görüntü Yönetimi : Drew Daniels
Kurgu : Matthew Hannam, Trey Edward Shults.
Sanat Yönetimi : Naomi Munro
Oyuncular : Joel Edgerton, Christopher Abbott, Carmen Ejogo, Riley Keough, Kelvin Harrison Jr., Griffin Robert Faulkner, David Pendleton, Chase Joliet, Mick O'Rourke.
Yapımcı Firma : Animal Kingdom, A24.
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt4695012/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır