Haftanın Yeni Filmleri 21.09.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.09.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Aida Begic
 

 

Bırakma Beni
Bırakma Beni
Never Leave Me

İsa annesinin ölümünün ardından Şanlıurfa'da Suriyeli çocukların kaldığı bir yetimhaneye gönderilir. Burada Ahmet ve Motaz'la tanışır. Ahmed Suriye'de kaybolan babasına tekrar kavuşacağı ümidi ile yaşamaktadır. Motaz ise yeniden evlenen annesi tarafından yetimhaneye bırakılmıştır. Farklı karakterde olan İsa, Ahmet ve Motaz'ın tek amacı vardır; o da yetimhaneden çıkıp yeni bir hayat kurmak.

This is a story about pain, search for meaning in life and friendship of orphaned. Syrian boys - Isa, Ahmed and Muataz - who live a difficult life as refugees in the magical, mythical Turkish city of Sanliurfa. In their search for recovery from traumatic past, the children will cross the path from destructiveness and hostility to meaningfulness and love. By finding friends in each other, the boys will find their inner peace.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama
Süre : 97 dakika
Ülke : Türkiye Bosna Hersek
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Aida Begic
Senaryo : Aida Begic
Müzik : Igot Camo
Görüntü Yönetimi : Erol Zubcevic
Kurgu : Redzinald Simek
Sanat Yönetimi : Admir Karkelja
Oyuncular : İsmail Hakkı, Carol Abboud, Motaz Faez Basha, Isa Demlakhi, Feyyaz Duman, Nisreen Faour, Ossama Mahmud Himeli, Ahmad Husrom, Tuka Na'al, Firas Taybeh, Mehmet Usta, Yıldız Kültür.
Yapımcı Firma : Beşir Derneği, Filmhouse Sarajevo (Aida Begic, Adis Djapo, Seyyid Muhammed Emin Elhüseyni)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt6982352/?ref_=nm_flmg_dr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır