Haftanın Yeni Filmleri 21.09.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.08.2018 - Malezya)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Lisa Surihani, Datuk Norman Abdul Halim, Johan Razak ve Zizan Razak.
 

 

Cesur Araba
Wheely

Cesur Araba, şehrin en hızlı taksisi Wheely’nin aşkı Bella di Monetti için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Gasket City'deki en hızlı taksi hiç şüphesiz ki Wheely’dir. Aldığı tüm işleri hızlı bitirmesi ile nam salmıştır. Bir gün yine aldığı işi yetiştirmeye çalışırken beklenmeyen bir şey olur. İtalyan model "Bella di Monetti"ye çarpan Wheely, modele sırılsıklam aşık olur. Ama bu aşkın karşısında zorlu bir rakibi vardır. Şehrin araba mafyası lideri Kaiser’da Wheel’i gibi Bella di Monetti'ye aşıktır. Wheely, en iyi arkadaşı Putt Putt ile beraber aşkı uğruna 18 tekerlekli canavar kamyonun liderliğindeki bir yeraltı araba mafyasıyla mücadele etmek zorunda kalır. 

Wheely, an underdog cabbie and a racer at heart, attempts to become king of the road in his hometown, Gasket City. Together with Wheely's funny buddy, a Chinese hybrid delivery scooter fights a criminal syndicate involved in the kidnapping of imported luxury vehicles in the city.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Animation Adventure Comedy
Süre : 88 dakika
Ülke : Malezya Maldivler Brunei Cibuti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Yusry Abd Halim
Senaryo : Keith Brumpton, Yusry Abd Halim, Peter Hynes.
Müzik : Norman Abdul Halim
Görüntü Yönetimi : Shireen M. Hashim
Kurgu : Shireen M. Hashim
Sanat Yönetimi : Norman Abdul Halim
Oyuncular : Seslendirme: Ogie Banks, Gavin Yap.
Yapımcı Firma : Kartun Studios
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment /TME
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt6157970/?ref_=fn_al_tt_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır