Haftanın Yeni Filmleri 21.09.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.09.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Tolga Baş
 

 

Sorma Neden?
Sorma Neden?

Kimsenin gerçekleşmesini istemediği bir düğün… Ve düğün günü ortadan kaybolan bir damat… Bir düğün ancak bu kadar istenmeyebilir. Gelin beğenmeyen kaynanalar… Eski sevgilisini unutamayan aşıklar… İşgüzar arkadaşlar… Bu romantizmi görmezden gelip borç tahsili derdine düşen mahalle esnafı…

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Comedy
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Tolga Baş
Senaryo : Doğuhan Korkut
Müzik : İrsel Çivit
Görüntü Yönetimi : Aşkın Sağıroğlu
Kurgu : Ender Özyer
Sanat Yönetimi : Hasibe Kabukçu
Oyuncular : Burak Satıbol, Derya Şensoy, Toygan Avanoğlu, Yılmaz Gruda, Yigit Ari, Mahmut Gökgöz, Sadik Gürbüz, Nazlı Tosunoğlu, Güray Özcan, Ayça Işıldar Ak, Özlem Türay.
Yapımcı Firma : Artist Film Yapım (Burçin Baş)
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır