Haftanın Yeni Filmleri 28.09.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.09.2018 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Karey Kirkpatrick
 

 

Küçük Ayak
Smallfoot

Her yaşa hitap eden, orijinal müziği ve yıldız geçidi oyuncularıyla eğlenceli animasyon-macera filmi ‘’Küçük Ayak’’ bir efsaneyi yerle bir ederek, sinemalara geliyor. Parlak genç Yeti, varolmadığına inandığı bir şey, yani ‘bir insan’ bulduğunda  ‘‘Küçük Ayak’’ Kocaayak efanesini tepetaklak ediyor. Bu ’Küçük Ayak’’ haberi küçük yeti topluluğunu, kendi karlı köylerinden başka bir hayatın olup olmadığını araştırmak için eğlenceli, cümbüşlü bir keşfe çıkacaktır. ‘’Küçük Ayak’’ filminin yönetmenliği Annie ödüllü(“Over the Hedge” yönetmenliği ) ve Annie adayı (“Chicken Run”ve “James and the Giant Peach” senaryoları) Karey Kirkpatrick’e ait. Filmin yapımı Bonne Radford (“Curious George”), Glenn Ficarra (“Storks,” “The is Us,”) ve John Requa (“Storks,” “This is Us”)’ya, yönetici yapımcılığı ise Nicholas Stoller, Phil Lord, Christopher Miller, Jared Stern, Sergio Pablos, ve Kirkpatrick’e ait. Kamera arkası yaratıcı ekibinde editör Peter Ettinger, besteci Heitor Pereira bulunuyor.

 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Animation Adventure Comedy
Süre : 96 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Karey Kirkpatrick
Senaryo : Karey Kirkpatrick, Clare Sera, John Requa, Glenn Ficarra.
Müzik : Helen Z. Altenbach
Görüntü Yönetimi : Federico Abib
Kurgu : Peter Ettinger
Sanat Yönetimi : Devin Crane
Oyuncular : Seslendirme: Channing Tatum, James Cordeni, LeBron James, Danny DeVito, Gina Rodriguez, Yara Shahidi, Jimmy Tatro, Patricia Heaton, Justin Roiland, Jack Quaid, Sarah Baker, Kelly Holden Bashar, Peter Ettinger , Jonathan Kite, Jonathan Mangum, Joel McCrary, Vanessa Ragland, Clare Sera, Luke Smith, Jessica Tuck.
Yapımcı Firma : Warner Animation Group, Warner Bros. Animation, Zaftig Films.
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt6182908/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır