Haftanın Yeni Filmleri 19.10.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.11.2018 - Güney Afrika)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Josh Hutcherson
 

 

Karlar Prensi: Elliot
Elliot the Littlest Reindeer

When Blitzen announces his retirement on December 21st, a miniature horse has 3 days to fulfill his lifelong dream of earning a spot on Santa's team at the North Pole try-outs.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Animation Family
Süre : 89 dakika
Ülke : Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jennifer Westcott
Senaryo : Mark Van de Ven, Jennifer Westcott.
Müzik : Igor Correia, Robert Melamed.
Görüntü Yönetimi : Jordan Benning
Kurgu : Ali Lynette-Krech
Sanat Yönetimi : Naeim Khavari
Oyuncular : Seslendirme: Morena Baccarin, Josh Hutcherson, John Cleese, Martin Short, Jean Yoon, Christopher Jacot, Samantha Bee, Jeff Dunham, Rob Tinkler, George Buza, Scott Farley, Carlos Bustamante, Julie Lemieux, Steph Lynn Robinson.
Yapımcı Firma : Awesometown Entertainment, Double Dutch International, Elgin Road Productions.
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt4177856/

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır