Haftanın Yeni Filmleri 19.10.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.10.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

A. Volkan Kocatürk
 

 

Keşif
Keşif: Gerçek Oyun Başlıyor

Farklı şehirlerde, sosyal çevrelerde ve aile ortamlarında yaşayan Berk (Burak Can), Esma (Sude Zulal Güler) ve Hasan’ın (İbrahim Yıldız) ortak yanı, bilgisayara duydukları ilgi ve farkına varmadan aynı dijital oyunu takıntı haline getirmiş olmalarıdır. Gençler oyunun ilerleyen aşamalarında karşılarına çıkan gizemli sorulara cevap vererek bir zaman tünelinin kapılarını açıyor. Kendilerini Çanakkale Savaşı’nda bulan üç genç, neler olduğunu anlamaya çalışırken bugüne, yani 2018’e geri dönmenin tek yolunun oyunun kendilerine verdiği görevleri yerine getirmekten geçtiğinin farkına varıyor. Gençler savaşın ortasında evlerine dönmeye çalışırken bir yandan da kendilerini keşfediyor.

http://www.kesiffilmi.com/

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Adventure
Süre : 110 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : A. Volkan Kocatürk
Senaryo : Irmak Atabek, Damla Atabek, Evren Yiğit.
Müzik : Tamer Çıray
Görüntü Yönetimi : Metin Turguç
Kurgu : Mehmet Teke
Sanat Yönetimi : İbrahim İldem
Oyuncular : Rüzgar Aksoy, Sude Zulal Güler, Burak Can, Pelin Akil, İbrahim Yıldız, Yurdaer Okur, Aslı Ünsalan, Volkan Ünal, Kenan Demirok, Ahmet Fuat Onan, Aziz İzzet Biçici, Eylem Demir, Durmuş Aydın, Mert Hancıoğlu, Metehan Hancıoğlu, Emre Akar, Batuhan Özkan, Uğur Alibaşoğlu, Serkan Altıntaş, Ömer Acar, Yalçın Hafızoğlu, Kerim Altınbaşak, Hakan Kutlu, Gürkan Elmalıoğlu, Serkan Öztürk, Fatma Belgen.
Yapımcı Firma : TFT Televizyon (Rahmi Kukul, Ayfer Özgürel)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır