Haftanın Yeni Filmleri 26.10.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.10.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Hakan Cigaoğlu
 

 

Bebek Geliyorum Demez
Bebek Geliyorum Demez

Kurumsal hayattan kurtulup başarılı bir yazar olmak isteyen Beste (Başak Parlak), hiç beklemediği bir anda hamile olduğunu öğrenir. Bu küçük sürpriz sadece Beste ve Alper’in (Ali İl) değil, takıntılı ailelerinin ve birbirinden garip arkadaşlarının da hayatlarını etkileyecektir. Beste bir yandan mide bulantıları, hormon atakları, uyku basmaları ve kahkahalarla dolu hamilelik serüveniyle baş ederken bir yandan hayallerine kavuşabilecek midir?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Comedy Drama
Süre : 93 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Hakan Cigaoğlu
Senaryo : Ali Adnan Özgür
Müzik : Ahmet Beyler
Görüntü Yönetimi : Birkan Yorulmaz
Kurgu : Çağlar Bezek
Sanat Yönetimi : Hazel Hatice Alkım
Oyuncular : Ali İl, Başak Parlak, Seray Gözler, Sema Atalay, Mehmet Ali Kaptanlar, Feride Çetin, Erkan Can, Bahtiyar Engin, Melih Selçuk, Yüsra Geyik, Cezmi Baskın, Nazlı Tosunoğlu, Banu Yılmaz Ocak, Banu Başeren, Mahmut Gökgöz.
Yapımcı Firma : Yazıhane (Tümay Özokur, Ali Adnan Özgür, Hasan Baran, Hasan Kesici)
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır