Haftanın Yeni Filmleri 09.11.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.08.2018 - Arjantin)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Lynne Southerland
 

 

Cinderella
Cindirella and the Secret Prince

During the Royal Ball, Cinderella and her mice fellows discover a secret that could shake their world: the real prince has turned into a mouse by the evil witch, and the "Prince" from the Royal Ball is in fact a fraud. Now, Cinderella and her friends are going to begin a whole new adventure to save the real Prince, and help him defeat the evil force.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Anmation Adventure Family
Süre : 78 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Lynne Southerland
Senaryo : Alice Blehart, Stephanie Bursill, Russell Fung, Francis Glebas.
Müzik : Rafael Millán, Sebastián Sonzogni.
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Stephanie Bursill
Sanat Yönetimi : Stephanie Bursill
Oyuncular : Seslendirme: Kirsten Day, Stephanie Sanditz.
Yapımcı Firma : Gold Valley Films
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt6241270/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır