Haftanın Yeni Filmleri 09.11.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.11.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Stare Yıldırım
 

 

Batlır
Batlır
My Name is Batlir, Not Butler

Son derece sağlıklı ve zeki olsa da, doğuştan büyük kafaya sahip olması nedeniyle türlü zorluklarla mücadele eden genç Batlır’ın trajikomik hikayesi

Hello, my name is Batlır, not Butler. I’m not actually overweight, I just have some excess in a certain area…. It is told in Anatolia that a baby looks like whatever the mother craves while pregnant. My mother craved for watermelon. I mostly talk to 52 Hertz, she is the loneliest whale in the world, and she is my best friend.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama Comedy Fantasy
Süre : 97 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Stare Yıldırım
Senaryo : Nur Kerem Pilavcı, Gökçe Eyüboğlu, Stare Yıldırım, Volkan Girgin.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Barry Norwood
Kurgu : Mert Altınbaş
Sanat Yönetimi : Stare Yıldırım
Oyuncular : Can Sipahi, Merve Dizdar, Sinan Çalışkanoğlu, Erkan Taşdöğen, Gökçe Eyüpoğlu, Yılmaz Gruda, Yağızhan Dikmen, Selen Kurtaran, Akasya Asıltürkmen.
Yapımcı Firma : Stare Film Yapım (Stare Yıldırım, Rick Porras)
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt6256984/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır