Haftanın Yeni Filmleri 30.11.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.10.2018 - Çekya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Fede Alvarez
 

 

Örümcek Ağındaki Kız
The Girl in the Spider's Web

Birbirlerine tamamen zıt insanlar olsalar da doğruları ortaya çıkarmak için mücadele veren bilgisayar korsanı Lisbeth Salander ve gazeteci Mikael Blomkvist, bu kez kendilerini dev bir örümcek ağının ortasında bulur. Bu debelendikçe karmaşıklaşan örümcek ağı casuslar, siber suçlular ve yozlaşmış hükümet yetkilileriyle doludur...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Crime Drama Thriller
Süre : 117 dakika
Ülke : İngiltere Almanya İsveç Kanada Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Fede Alvarez
Senaryo : Stieg Larsson, Jay Basu, Fede Alvarez, Steven Knight.
Müzik : Roque Baños
Görüntü Yönetimi : Pedro Luque
Kurgu : Tatiana S. Riegel
Sanat Yönetimi : Susannah Brough, Daniel Chour, Sabine Engelberg, Tarnia Nicol.
Oyuncular : Claire Foy, Beau Gadsdon, Sverrir Gudnason, Lakeith Stanfield, Sylvia Hoeks, Carlotta von Falkenhayn, Stephen Merchant, Christopher Convery, Claes Bang, Synnøve Macody Lund, Cameron Britton, Vicky Krieps, Andreja Pejic, Mikael Persbrandt, Thomas Wingrich, Andreas Tietz, Paula Schramm, Anja Karmanski, Volker Bruch, Saskia Sophie Rosendahl, Pål Sverre Hagen, Christian Serritiello, Damien Murphy, Asuka Tovazzi, Daniel Stockhorst, Maddy Savage, Lea Faßbender, Tom Jester, Hendrik Heutmann, Volkram Zschiesche, Sonja Chan, Alois Knapps, Felix Quinton, Wolfgang Lindner, Sebastian Stielke, Sinha Melina Gierke, Michael Bornhütter, Oliver Juhrs, Steffen Jung, Christian Zagia, Amalia Holm Bjelke.
Yapımcı Firma : Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), New Regency Pictures, Pascal Pictures, Scott Rudin Productions, Sony Pictures Entertainment (SPE), The Cantillon Company, Yellow Bird.
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5177088/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır