Haftanın Yeni Filmleri 30.11.2018

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir imax 4dx  

Vijay Krishna Acharya
 

 

Hindistan Eşkıyaları
Thugs of Hindostan

Bu müthiş aksiyon filmi, Hint sinemasının iki büyük ismi Aamir Khan (Dangal, Superstar) ve Amitabh Bachchan’ı ilk defa aynı projede bir araya getirerek tarihte bir ilke imza atıyor. Bu dev ikiliye Katrina Kaifve Fatima Sana Shaikh eşlik ediyor.

Two legends come together for a never seen before action adventure.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Action Adventure
Süre : 164 dakika
Ülke : Hindistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Vijay Krishna Acharya
Senaryo : Vijay Krishna Acharya
Müzik : Ajay-Atul, John Stewart Eduri.
Görüntü Yönetimi : Manush Nandan
Kurgu : Ritesh Soni
Sanat Yönetimi : Cesco Bonello, Chris Bonello.
Oyuncular : Aamir Khan, Katrina Kaif, Amitabh Bachchan, Abdul Quadir Amin, Fatima Sana Shaikh, Jackie Shroff, Lloyd Owen, Ronit Roy, Joe Azzopardi, Mohammed Zeeshan Ayyub, R. Bhakti Klein, Satyadev Kancharana, Surendra Pal, Shane John Kruger, Mirko Quaini.
Yapımcı Firma : Latina Pictures, Yash Raj Films.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5970844/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır