Haftanın Yeni Filmleri 30.11.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.08.2018 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Becca Hirani
 

 

The Bad Nun: Kötülük İçinde
The Bad Nun
The Watcher

Gerçek olaylara dayanarak. Aesha, kasabada annesinin kitaplarını alarak bir gün şehirden ayrılıp daha sakin ve kitaplarını yazabileceği bir kasabaya yerleşir.Olayların başlayacağı gece Aesha, kapıdaki bir rahibe tarafından ziyaret edilir ve gece ilerledikçe gerçek renklerini göstermeye başlar. – Kapıya ansızın bir gece gelen rahibe Aesha'yı rahatsız etmeye devam ederken, Aesha bu izole yerde gerilim ve korkuyu yaşamaya başlar.

A young woman on a weekend holiday uncovers a sinister connection between her bed and breakfast and a mysterious nun.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Horror
Süre : 98 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Scott Jeffrey
Senaryo : Scott Jeffrey
Müzik : Lee Olivier-Hall
Görüntü Yönetimi : Edward Lui
Kurgu : Camille Raoult
Sanat Yönetimi : Lily Beresford
Oyuncular : Becca Hirani, Thomas Mailand, Tiffany-Ellen Robinson, Cassandra French, Lucy Chappell, Patsy Prince, Mika Hockman.
Yapımcı Firma : ITN Distribution, Cinedigm (Scott Jeffrey, Rebecca J. Matthews)
İthalatçı Firma : Vişne Prodüksiyon
Dağıtımcı Firma : Derin Film
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt8063826/?ref_=ttfc_fc_tt

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır