Haftanın Yeni Filmleri 07.12.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.11.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Ramin Matin
 

 

Son Çıkış
Son Çıkış
Siren's Call

Film; şehir insanının günlük yaşam mücadelesini, absürtlüklerle dolu macerasını anlatıyor. “Son Çıkış”ta, Tahsin’in, kaos ve ikiyüzlülüğün hakim olduğu betonarme yığını İstanbul’dan kaçma çabası konu alınıyor.

Welcome to the New Istanbul. A massive concrete jungle feeding on chaos and hypocrisy; it's inhabitants at the end of their tether. Tahsin is a burnt-out architect suffocated by his existence in this very city. One night, he re-encounters an old friend, Siren; a changed woman who now lives on the remote southern coast of Turkey where she works on an organic farm. Instantly enchanted, he decides to follow her down south. He packs his suitcase, bids angry farewells at work and heads for the airport. Yet, little does he know what a tragicomic odyssey awaits him.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Drama
Süre : 93 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ramin Matin
Senaryo : N. Can Kantarcı
Müzik : Barış Diri
Görüntü Yönetimi : Tayman Tekin
Kurgu : Evren Luş
Sanat Yönetimi : Hülya Karakuş
Oyuncular : Deniz Celiloğlu, Ezgi Çelik, Pınar Töre, Gizem Erdem, Kerem Fırtına, Gökçen Gökçebağ, Erdem Şenocak, Müfit Kayacan, Ayşenil Şamlıoğlu, Sedat Kalkavan, Tekin Ezgütekin, İbrahim Selim ve İpek Türktan Kaynak.
Yapımcı Firma : Kurmaca Film, Giyotin Film. (Emine Yıldırım, Oğuz Kaynak)
Dağıtımcı Firma : Kurmaca
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt7447304/?ref_=ttpl_pl_tt

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır