Haftanın Yeni Filmleri 14.12.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.05.2017 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Richard Elson (sağda)
 

 

Yılbaşı Sürprizi
A Christmas Star

Sadece Spud-Bob ve en iyi arkadaşı Noel’in sırrını bilir. Son zamanlarda tehditkar sanayici Pat McKerrod’un ve minik oğlunun gelmesinden bu yana Noelle’in güçlerini sorgulamaya çalışıyor.

Born under the Christmas Star, Noelle believes she has the gift to perform miracles, so when conniving developer McKerrod threatens her peaceful life she and her friends determine to use this gift to thwart his plans and save their village.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Family
Süre : 82 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Richard Elson
Senaryo : Maire Campbell, Richard Elson.
Müzik : Marita McBride, Orla O'Rourke.
Görüntü Yönetimi : Richard C Bell, Ian Fox.
Kurgu : Helen Sheridan
Sanat Yönetimi : Robin McFarland
Oyuncular : Robert James-Collier, Suranne Jones, Bronagh Waugh, Erin Galway-Kendrick, Pierce Brosnan, Liam Neeson.
Yapımcı Firma : Cinemagic
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : CJET
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt4591840/?ref_=nm_flmg_dr_5

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır