Haftanın Yeni Filmleri 21.12.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.12.2018 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Peter Segal
 

 

Hayatım Yalan
Second Act

Kırk yaşında bir kadın olan Maya, gerçekleştiremediği hayallerinin hüsranıyla boğuşmaktadır. Hayatını yeniden keşfetmeye başlayan Maya, önündeki tek engelin kendisi olduğunu fark eder ve yeni bir yaşam için hiçbir zaman geç olmadığını ispat etmeye çalışır.

A big box store worker reinvents her life and her life-story and shows Madison Avenue what street smarts can do.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Comedy Romance
Süre : 103 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Peter Segal
Senaryo : Justin Zackham, Elaine Goldsmith-Thomas.
Müzik : Michael Andrews
Görüntü Yönetimi : Ueli Steiger
Kurgu : Jason Gourson
Sanat Yönetimi : Jordan Jacobs
Oyuncular : Vanessa Hudgens, Milo Ventimiglia, Jennifer Lopez, Leah Remini, Freddie Stroma, Natasha Romanova, Charlyne Yi, Treat Williams, Dave Foley, Felix Herman, Annaleigh Ashford, Larry Miller, Dan Bucatinsky, Elizabeth Masucci, Alan Aisenberg, Candace Smith, Maria Di Angelis, Kelly P. Williams, Dalton Harrod, Dierdre Friel, Anna Suzuki, Phil Nee, John James Cronin, Alex Perez.
Yapımcı Firma : STX Entertainment
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt2126357/?ref_=fn_al_tt_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır