Haftanın Yeni Filmleri 21.12.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.12.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Sencer Gültuna (solda)
 

 

Kurtlar ve Çakallar
Kurtlar ve Çakallar

12 Eylül Darbesi'nin rüzgârının estiği yıllarda Mamak Cezaevi'nde aynı hücrede kalan devrimci gazeteci Yılmaz ile ülkücü Selçuk'un hikâyesi...

www.kurtlarvecakallar.com

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama History
Süre : 107 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : M. Bilgehan Karaca, Sencer Gültuna.
Senaryo : Bektaş Topaloğlu
Müzik : Kaya Kuzucu
Görüntü Yönetimi : Tanyolaç Türkben , Evren Özgür.
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Tayfun Sav, Özcan Varaylı, Ali Buhara Mete, Can Beslen, Recep Azad Demir, Yusuf Oğuz Altuntaş, Hüseyin Çelikoğlu, Berk Eryaprak, Esra Demirkapı, Cansel Aydos.
Yapımcı Firma : Han Film (Oğuzhan Özkan, Bilgehan Karaca)
Dağıtımcı Firma : Derin Film
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır