Haftanın Yeni Filmleri 21.12.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.07.2018 - Filipinler)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ben Demaree
 

 

Ruh Çağırma Seansı
Ouija House

Samantha, kötü durumdaki annesine destek olmaya çalışan bir lisans öğrencisidir. Genç kız bu uğurda hazırladığı kitap projesi ile ilgili araştırma yapmak için karanlık geçmişe sahip olan bir eve gitmeyi planlar. Annesi, kızının eve gitmesine karşıçıksa da Samantha arkadaşlarıyla birlikte eve giderler. Olaylar bundan sonar başlar.

A graduate student trying to complete her research on a book project she hopes will help her down-on-her-luck mother brings friends to a house with a mysterious past, where the group unwittingly summon an evil entity who makes the home part of its terrifying game.

 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Horror Thriller
Süre : 95 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ben Demaree
Senaryo : Justin Hawkins, Jeff Miller.
Müzik : Jonathan Price
Görüntü Yönetimi : Ben Demaree
Kurgu : Ben Demaree
Sanat Yönetimi : Ryan Pilz
Oyuncular : Mischa Barton, Tara Reid, Carly Schroeder, Dee Wallace, Chris Mulkey, Mark Grossman, Grace Demarco, Derrick A. King, Justin Hawkins, Tiffany Shepis, Nathaniel Meek, Kris Holmes, Nicole Holland, Avery Austin.
Yapımcı Firma : ITN Films, Millman Productions, Ron Lee Productions.
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : CJET
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt7375304/?ref_=nm_flmg_dr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır