Haftanın Yeni Filmleri 28.12.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.12.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Alper Çağlar
 

 

Börü
Börü

Polis Özel Harekat'ının en seçkin sıcak savaş timi olan 34 50 telsiz kodlu Börü, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor ve gerçek olaylara dayanıyor. Dizinin öyküsü, kumpasların ve düşmanın kim olduğunun belli olmadığı gölge savaşında, Türkiye'nin ateş çemberi ile sarıldığı 2014 baharında başlıyor. Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya kalıyor.

Picking up from the explosive cliffhanger of the sixth episode of the miniseries, the film follows the harrowing coup attempt night of July 15th, and the Police Special Operations and Special Forces heroes who put everything on the line to prevent a cultist takeover of Turkey.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Action War
Süre : 124 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Cem Özüduru, Can Emre.
Senaryo : Alper Çağlar,
Müzik : Lincoln Jaeger
Görüntü Yönetimi : Ender Ercan
Kurgu : Alper Çağlar, Can Emre, Cem Özüduru.
Sanat Yönetimi : Muhammed Ali Topuz
Oyuncular : Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Atıf Emir Benderlioğlu, Can Nergis, Armağan Oğuz, Ahmet Pınar, Murat Arkın, Fırat Doğruloğlu, Bedii Akın, Ozan Ağaç, Hüseyin Avni Danyal, Mesut Akusta, Erkan Bektaş, Özge Gürel, Ergun Kuyucu, Mehmet Emin Kadıhan, Zafer Algöz, Jeff Burrell, Şahin Sancak, Odkan Yılmaz, Melis Hacic.
Yapımcı Firma : Insignia Yapım, Caglar Arts. (Doruk Acar, Alper Çağlar)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt8197998/?ref_=ttpl_pl_tt

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır