Haftanın Yeni Filmleri 28.12.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.09.2018 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir bluray  

Kj Schrock
 

 

Troller ve Dinozorlar
Trolled

Bir Prenses, Bir dinozor, Sevimli ve küçük troller, periler, elfler, ve goblinler ile büyük bir macera ve sihirli bir yolculuk hikayesi. Bir ejder Trol krallığını ele geçirmek için kötü planlar hazırlamaktadır. Prenses Cupcake ve onun cesur arkadaşları yaramaz troller ve bir avuç sihirli yaratık güçlerini birleştirirse Trol krallığını kurtarabilir. Animasyon enerjik ve karla kaplı dağlar ve canlı yeşil ağaçlar da dahil olmak üzere filmin bitimine yakın muhteşem sahneler sunuyor. Her Yaştan insanın heyecanla izleyeceği Troller eğlenceli, sevimli ve unutulmaz karakterler üzerinden büyük bir eğlence  sunmakla birlikte dürüstlüğü doğru karakter gelişimini ve kötülüğe karşı savunma duygusunu geliştirmek üzerine yapılmıştır.

A troll named Leaf and his sidekick, Bellyrumble, set out on an epic journey to save the imprisoned King Basil, and gain the love of a lonely princess.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Animation Adventure Family
Süre : 92 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Alex Sebastian
Senaryo : BC Furtney
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Graham Hill
Kurgu : Robert Hamilton
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Kj Schrock, Tina M. Schuster, Sarah Taylor.
Yapımcı Firma : WOWNow Entertainment (Alejandra Riboira, Ryan Ardent)
İthalatçı Firma : Vişne Prodüksiyon
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt8498198/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır