Haftanın Yeni Filmleri 28.12.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.12.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Mehmet Gün
 

 

Chef
Chef

Yapımcı Mehmet Gün'den Bekir Aksoy ve Şebnem Köstem'in oyuncu kadrosunda olduğu bir komedi filmi. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca desteklenen filmin senaryosu Hakan Yakıcı'nın. Yedi ve yedi yaşın üzerinde olan sinemaseverlerin izleyebileceği film bir lokasyonda 28 Aralık 2018 tarihinde sinemada gösterimde olacak.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Comedy
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mehmet Gün
Senaryo : Hakan Yakıcı
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Mukadder Kızılca
Kurgu : Mevlüt Koçak
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Bekir Aksoy, Müge Ulusoy, Şebnem Köstem, Buket Dereoğlu, Hacı Ali Konuk, Fatih Ayhan, Sinan Gülşen, Deniz Oral, Nail Demir.
Yapımcı Firma : İrisanka Film Yapım, Cinemed (Mehmet Gün, Memet Duran)
Dağıtımcı Firma : Derin Film
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır