Haftanın Yeni Filmleri 27.07.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.07.2018 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir imax atmos dbox screenx 4dx  

Christopher McQuarrie
 

 

Mission:Impossible Yansımalar
Mission:Impossible Fall Out

En iyi niyetler çoğu zaman peşinizi bırakmaz. Mission:Impossible Yansımalar filminde Ethan Hunt (Tom Cruise) ve IMF ekibi (Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames) ile aşina olduğumuz bazı dostları (Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan) yolunda gitmeyen bir görevden sonra zamana karşı yarışmak zorunda kalır. Filmde, Henry Cavill, Angela Bassett, ve Vanessa Kirby bir kez daha yönetmen koltuğunda yapımcı Christopher Mc Quarrie’ın yer aldığı dinamik kadroya katılıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Action Adventure Thriller
Süre : 147 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Christopher McQuarrie
Senaryo : Christopher McQuarrie
Müzik : Lorne Balfe
Görüntü Yönetimi : Rob Hardy
Kurgu : Eddie Hamilton
Sanat Yönetimi : Ken Turner, Thierry Zemmour.
Oyuncular : Tom Cruise, Henry Cavill, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson,Sean Harris, Angela Bassett, Vanessa Kirby, Michelle Monaghan, Wes Bentley, Frederick Schmidt, Alec Baldwin, Liang Yang, Kristoffer Joner, Wolf Blitzer, Raphael Joner, Andrew Cazanave Pin, Christophe de Choisy, Raphael Desprez, Jean Baptiste Fillon, Max Geller, Olivier Huband, Vincent La Torre, Thierry Picaut, Alexandre Poole, Guy Remy, Alix Bénézech.
Yapımcı Firma : Bad Robot, Paramount Pictures, Skydance Media, TC Productions.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt4912910/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır