Haftanın Yeni Filmleri 20.07.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.11.2017 - İtalya)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Stuart Stone
 

 

Korkuluk
Scarecrows

Teenagers are kidnapped and made into scarecrows that are left to die in the crop fields.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Horror
Süre : 80 dakika
Ülke : Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Stuart Stone
Senaryo : Adam Rodness , Stuart Stone.
Müzik : Jamie Rise, Stuart Stone.
Görüntü Yönetimi : Marc Forand
Kurgu : Nick Montgomery
Sanat Yönetimi : Calla Zentil
Oyuncular : Hannah Gordon, Mike Taylor, Umed Amin, Maaor Ziv, Jason J. Thomas, Derek Christoff, Andy Dynes, Austin Duffy, Sammi Barber, Meagan Pringle.
Yapımcı Firma : 5'7 Films
İthalatçı Firma : Pola Yapım
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5283288/?ref_=nv_sr_8

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır